Kwota: 0,00 


Brak produktów w koszyku.

Zaznacz stronę

Wymiany i zwroty

WYMIANA

 

Klient ma prawo wymienić dany produkt na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Co należy zrobić?

Odesłać towar na adres: Keepcard Wojciech Bogowicz ul. Ignacego Paderewskiego 30, 08-110 Siedlce wraz z dowodem zakupu oraz wydrukowanym i wypełnionym formularzem – Formularz wymiany towaruUwaga: Koszty wysyłki zwracanego produktu ponosi Klient.

W momencie otrzymania przesyłki ze zwrotem przez sklep otwieraczdoklipsow.pl przygotowujemy wysyłkę właściwego produktu. Kompensuje wtedy oba zamówienia i obliczamy czy wystąpiła nadpłata czy też niedopłata. W przypadku nadpłaty, różnica kwoty zostanie zwrócona klientowi na wskazane przez niego konto w terminie 14 dni. W przypadku niedopłaty klient otrzyma informację o kwocie jaką powinien dopłacić, aby zrealizować zamówienie. Koszty ponownej wysyłki do Klienta ponosi klient W przeciwnym wypadku kosztami wysyłki obarczany jest  Klient zgodnie z cennikiem .

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

 

Mają Państwo prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Co należy zrobić?

Poinformować sklep o swojej decyzji odstąpienia od umowy zakupu w drodze jednoznacznego oświadczenia woli Formularz zwrotu  zachowując termin 14 dni. Formularz zwrotu odsyłamy wraz z towarem na adres: Keepcard Wojciech Bogowicz ul. Ignacego Paderewskiego 30, 08-110 Siedlce.

Jak tylko paczka dotrze do nas i zostanie sprawdzona, zwrócimy Państwu pieniądze. Zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni. Środki przelejemy na konto podane w formularzu zwrotu.